Sanalikaforumm.yetkinforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanalikaforumm.yetkinforum.biz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Kuralları

YazarMesaj
QueeN*
Admin
Admin
QueeN*

Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Forum Kuralları   Forum Kuralları Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 7:34 am

DUYURU.!
Çok sevgili arkadaşlarım, burada bizimle hoş sohbetler, güzel arkadaşlıklar edineceğimizden eminiz. Bu hoşluğu devam ettirebilmek için, önce terbiyeli olmamız lazım. Bu kural, sadece sevgili üyelerimiz için değil, bütün admin, moderatör ve vip üyeler için de geçerli. Eğer, adminlerimiz,moderatörlerimiz,vip üyeler saygısızlık yaparlar ise, kesinlikle yetkileri alınacaktır. Bundan emin olun. Ve yetkililerimizin tüm şikayetlerini PreNsess* adlı site kurucumuza bildirin. Site kurucumuz, gerekeni yapacaktır. Eğer onu online bulamazsanız, bana şikayetlerinizi söyleyebilirsiniz. Gerekeni yaparız.

KURALLAR:
1. Adminlere saygısızlık,terbiyesizlik eden görülürse, siteden sınırsız uzaklaştırılacaktır.
2. Sitemize karşı açılan veya açılacak olan sitelere yönlenen üyemiz, siteden sınırsız uzaklaştırılacaktır.
3. Gereksiz konu,mesaj yazan üyelerimizin mesajları silinecektir.
4. Çevrede huzursuzluk yaratan üyeyle, birebir görüşülecek,görüşleri alınacak ve gerekeni yapılacaktır.
5. Sitede bulunan admin veya üyelere tehdit mesajları gönderen üye sınırsız uzaklaştırılacaktır.
6. Adminlere yalakalık yapan, saçma sapan sevgi sözcükleriyle adminin kafasını karıştırmaya çalışan üyemiz siteden 1 hafta boyunca uzaklaştırma cezası alacaktır.
7. Tüm bu kurallara uymayan, tamamen tersini yapan ve kendinden çok emin olup, kendine çok güvenen üyelerimiz var ise, kesinlikle sınırsız uzaklaştırma cezası alacaktır. Eğer bizimle iyi vakit geçinip, arkadaş olmak istiyorsanız, bütün bu kurallara uyun ve bizi utandıracak davranışlar sergilemeyin.

SİZİ SEVİYORUM SEVGİLİ ÜYELERİM... ==> Size Güveniyorum...

Forum Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası